BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
Eğitim Fakültesi

 

MEZUNLAR

DEKANIN MEZUNLARIMIZA MESAJI 

Sevgili Mezunlarımız,

Öncelikli olarak hepinizi sevgi ve saygı ile selamlıyorum.

Bizler Başkent Üniversitesi Eğitim Fakültesi olarak buradayız ve sizlere her zaman destek olmaya hazırız. Sizler ile iletişimde kalabilmemiz için lütfen mezun takip sistemine kayıt olunuz ve her zaman bilgilerinizi güncelleyiniz.  Bizim önemli bir paydaşımız olarak, her zaman sizinle iletişim ve etkileşim halinde olmak istiyoruz. Onun için lütfen bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz.

Sevgili mezunlarımız,

Sizler burada iyi bir eğitim aldınız, şanslı bir grupsunuz. Ancak, bilgi çok hızlı bir şekilde artıyor ve değişiyor. Buna paralel olarak beceriler de değişiyor. Lütfen hem kişisel hem de mesleki gelişim ihtiyaçlarınızı bize bildiriniz. Bizler zaman zaman sizlerin ihtiyaçlarına paralel olarak seminerler düzenleyelim.

Sevgili mezunlarımız,

Başöğretmenimiz Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk?ün bizlere yüklediği büyük bir misyon var. Lütfen onun ülküsünden ve yolundan ayrılmadan, bilimin ışığında, etik ilkelerle geleceğimiz olan çocuklarımıza rehber ve ışık olalım.

Atamız bizden fikri hür, vicdanı hür ve irfanı hür nesiller yetiştirmemizi istiyor.  Bu nesilleri yetiştirmek üzere yolunuz açık olsun.

Sizlere sağlıklı, huzurlu ve aydınlık bir gelecek diliyorum.

 

Hoşça kalın!

Prof. Dr. Sadegül Akbaba Altun

Eğitim Fakültesi Dekanı

 

MEZUNLAR İLE İLETİŞİMİ GÜÇLENDİRME PROJESİ

Başkent Üniversitesi Mezunlar Derneği (BAŞMED) ve Kariyer Yönlendirme Merkezi işbirliği ile Mezunlarla İletişimi Güçlendirme Projesi yürütmekteyiz. Bu proje kapsamında mezunlar veritabanını oluşturmak ve güncel tutmak, Mezunlar Günü organize etmek, mezunların kültürel, mesleki ve bilimsel yaşantılarına katkıda bulunmak, mezunlar arasında dayanışmayı sağlamak amacıyla çalışmalar yapmak, mezunların bilgi birikimlerini ülkenin ve üniversitemizin gelişimine katkıda bulunacak şekilde yönlendirmek üzere çalışmalar yapılmaktadır.

Mezun veritabanına ulaşmak ve bilgilerinizi güncellemek için tıklayınız.

 

GEÇMİŞ DÖNEMLERDE MEZUNLARIMIZ İLE YAPTIĞIMIZ ETKİNLİKLER

   

 

     
   

 

 

2015 yılı Mezunlar ile Yapılan Etkinlik Fotoğrafları

 

 

 

2018 yılı Mezunlar ile Yapılan Etkinlik Fotoğrafları

 

 

 

2019 yılı Mezunlar ile Yapılan Etkinlik Fotoğrafları

 

 

 

2020 yılı Mezunlar ile Yapılan Etkinlik Fotoğrafları